RY2-1012-26-5120-L - Relpol
Relpol
RY2-1012-26-5120-L
854717
PCB Relays
Faston-4,8|2C/O|SC|12A/250VAC
120VAC|mono|900mW|AgCdO/LED
120VAC|mono|900mW|AgCdO/LED