RY2-1012-26-5120-L - Relpol
Relpol
RY2-1012-26-5120-L
854717
Leiterplattenrelais
Faston-4,8|2W|EK|12A/250VAC
120VAC|mono|900mW|AgCdO/LED
120VAC|mono|900mW|AgCdO/LED