RY2-1012-26-1125 - Relpol
Relpol
RY2-1012-26-1125
802810
PCB Relays
Faston-4,8|2C/O|SC|12A/250VAC
125VDC|mono|900mW|AgCdO
125VDC|mono|900mW|AgCdO