RY2-1012-26-1125 - Relpol
Relpol
RY2-1012-26-1125
802810
Leiterplattenrelais
Faston-4,8|2W|EK|12A/250VAC
125VDC|mono|900mW|AgCdO
125VDC|mono|900mW|AgCdO