RY2-1012-26-1110-L - Relpol
Relpol
RY2-1012-26-1110-L
854709
PCB Relays
Faston-4,8|2C/O|SC|12A/250VAC
110VDC|mono|900mW|AgCdO/LED
110VDC|mono|900mW|AgCdO/LED