RY2-1012-26-1110-L - Relpol
Relpol
RY2-1012-26-1110-L
854709
Leiterplattenrelais
Faston-4,8|2W|EK|12A/250VAC
110VDC|mono|900mW|AgCdO/LED
110VDC|mono|900mW|AgCdO/LED