RSM957N-0111-85-S012 - Relpol
Relpol
RSM957N-0111-85-S012
PCB Relays
PCB-|1C/O|SC|0,5A/125VAC
12VDC|sens|150mW|AgAu/GF
12VDC|sens|150mW|AgAu/GF