RSM850B-6112-85-1009 - Relpol
Relpol
RSM850B-6112-85-1009
PCB Relays
PCB-|2C/O|0,5A/125VAC
9VDC|bi1C|100mW|AgPdHv
9VDC|bi1C|100mW|AgPdHv