RSM850B-6112-85-1006 - Relpol
Relpol
RSM850B-6112-85-1006
PCB Relays
PCB-|2C/O|0,5A/125VAC
6VDC|bi1C|100mW|AgPdHv
6VDC|bi1C|100mW|AgPdHv