RSM850B-6112-85-1005 - Relpol
Relpol
RSM850B-6112-85-1005
PCB Relays
PCB-|2C/O|0,5A/125VAC
5VDC|bi1C|100mW|AgPdHv
5VDC|bi1C|100mW|AgPdHv