RSM850B-6112-85-1003 - Relpol
Relpol
RSM850B-6112-85-1003
PCB Relays
PCB-|2C/O|0,5A/125VAC
3VDC|bi1C|100mW|AgPdHv
3VDC|bi1C|100mW|AgPdHv