RSM822N-2112-85-S012 - Relpol
Relpol
RSM822N-2112-85-S012
PCB Relays
PCB-|2C/O|SC|2A/125VAC
12VDC|sens|200mW|AgNi/GF
12VDC|sens|200mW|AgNi/GF