RM87N-2311-35-5230 - Relpol
Relpol
RM87N-2311-35-5230
651474
PCB Relays
PCB-|1CO|SC|12A/250VAC
230VAC|mono|0,75VA|AgNi+HGP|WP
230VAC|mono|0,75VA|AgNi+HGP|WP
Datasheets
Datasheets
Technical Characteristics
Technical Characteristics
| contact termination: | |
| contact material: | AgNi vergoldet |
| switching capacity: | 12V / 250VAC |
| coil voltage: | 230 VAC |