RM87N-2311-35-5110 - Relpol
Relpol
RM87N-2311-35-5110
651470
PCB Relays
PCB-3,5|1C/O|SC|12A/250VAC
110VAC|mono|480mW|AgNiAu
110VAC|mono|480mW|AgNiAu