RM87N-2311-35-5110 - Relpol
Relpol
RM87N-2311-35-5110
651470
Leiterplattenrelais
Print-3,5|1W|EK|12A/250VAC
110VAC|mono|480mW|AgNiAu
110VAC|mono|480mW|AgNiAu