RM87N-2021-25-S010 - Relpol
Relpol
RM87N-2021-25-S010
861119
PCB Relays
PCB-3,5|1NO|SC|10A/250VAC
10VDC|Sens|300mW|AgNi|IP40
10VDC|Sens|300mW|AgNi|IP40