RM87N-2021-25-S010 - Relpol
Relpol
RM87N-2021-25-S010
861119
Leiterplattenrelais
Print-3,5|1S|EK|10A/250VAC
10VDC|Sens|300mW|AgNi|IP40
10VDC|Sens|300mW|AgNi|IP40