RM87N-2011-35-5120 - Relpol
Relpol
RM87N-2011-35-5120
604693
PCB Relays
PCB-3,5|1C/O|SC|12A/250VAC
120VAC|mono|480mW|AgNi
120VAC|mono|480mW|AgNi