RM87N-2011-35-5120 - Relpol
Relpol
RM87N-2011-35-5120
604693
Leiterplattenrelais
Print-3,5|1W|EK|12A/250VAC
120VAC|mono|480mW|AgNi
120VAC|mono|480mW|AgNi