RM87N-2011-35-5115 - Relpol
Relpol
RM87N-2011-35-5115
604692
PCB Relays
PCB-3,5|1C/O|SC|12A/250VAC
115VAC|mono|480mW|AgNi
115VAC|mono|480mW|AgNi