RM87N-2011-35-5115 - Relpol
Relpol
RM87N-2011-35-5115
604692
Leiterplattenrelais
Print-3,5|1W|EK|12A/250VAC
115VAC|mono|480mW|AgNi
115VAC|mono|480mW|AgNi