RM87N-2011-25-5110 - Relpol
Relpol
RM87N-2011-25-5110
604700
PCB Relays
PCB-3,5|1C/O|SC|12A/250VAC
110VAC|mono|480mW|AgNi
110VAC|mono|480mW|AgNi