RM87N-2011-25-5110 - Relpol
Relpol
RM87N-2011-25-5110
604700
Leiterplattenrelais
Print-3,5|1W|EK|12A/250VAC
110VAC|mono|480mW|AgNi
110VAC|mono|480mW|AgNi