RM87L-2311-35-5230 - Relpol
Relpol
RM87L-2311-35-5230
858434
PCB Relays
PCB-5,0|1C/O|SC|12A/250VAC
230VAC|mono|480mW|AgNiAu
230VAC|mono|480mW|AgNiAu