RM87L-2311-35-5230 - Relpol
Relpol
RM87L-2311-35-5230
858434
Leiterplattenrelais
Print-5,0|1W|EK|12A/250VAC
230VAC|mono|480mW|AgNiAu
230VAC|mono|480mW|AgNiAu