RM87L-2011-35-1110 - Relpol
Relpol
RM87L-2011-35-1110
859762
PCB Relays
PCB-5,0|1C/O|SC|12A/250VAC
110VDC|mono|480mW|AgNi
110VDC|mono|480mW|AgNi