RM87L-2011-35-1110 - Relpol
Relpol
RM87L-2011-35-1110
859762
Leiterplattenrelais
Print-5,0|1W|EK|12A/250VAC
110VDC|mono|480mW|AgNi
110VDC|mono|480mW|AgNi