RM85V7-3021-20-S048 - Relpol
Relpol
RM85V7-3021-20-S048
855381
PCB Relays
Faston-6,3|2NO|SC|20A/250VAC
48VDC|sens|250mW|vertical
48VDC|sens|250mW|vertical