RM85V7-3021-20-S005 - Relpol
Relpol
RM85V7-3021-20-S005
855374
PCB Relays
Faston-6,3|2NO|SC|20A/250VAC
5VDC|sens|250mW|vertical
5VDC|sens|250mW|vertical