RM85H7-3021-20-S012 - Relpol
Relpol
RM85H7-3021-20-S012
855396
PCB Relays
Faston-6,3|2NO|SC|20A/250VAC
12VDC|sens|250mW|horizontal
12VDC|sens|250mW|horizontal