RM85H7-3021-20-S012 - Relpol
Relpol
RM85H7-3021-20-S012
855396
Leiterplattenrelais
Faston-6,3|2S|EK|20A/250VAC
12VDC|sens|250mW|horizontal
12VDC|sens|250mW|horizontal