RM85-3021-25-S024 - Relpol
Relpol
RM85-3021-25-S024
604555
PCB Relays
PCB-5,0|1NO|SC|16A/250VAC
24VDC|sens|250mW|AgNiSnO²
24VDC|sens|250mW|AgNiSnO²