RM85-3021-25-S024 - Relpol
Relpol
RM85-3021-25-S024
604555
Leiterplattenrelais
Print-5,0|1S|EK|16A/250VAC
24VDC|sens|250mW|AgSnO²
24VDC|sens|250mW|AgSnO²