RM85-3021-25-S012 - Relpol
Relpol
RM85-3021-25-S012
604553
PCB Relays
PCB-5,0|1NO|SC|16A/250VAC
12VDC|sens|250mW|AgNiSnO²
12VDC|sens|250mW|AgNiSnO²