RM85-3021-25-S012 - Relpol
Relpol
RM85-3021-25-S012
604553
Leiterplattenrelais
Print-5,0|1S|EK|16A/250VAC
12VDC|sens|250mW|AgSnO²
12VDC|sens|250mW|AgSnO²