RM85-3011-35-5230 - Relpol
Relpol
RM85-3011-35-5230
852281
PCB Relays
PCB-5,0|1C/O|SC|16A/250VAC
230VAC|mono|480mW|AgNiSnO²
230VAC|mono|480mW|AgNiSnO²