RM85-3011-35-5230 - Relpol
Relpol
RM85-3011-35-5230
852281
Leiterplattenrelais
Print-|1W|16A/250VAC
230VAC|mono|0,75VA|AgSnO²
230VAC|mono|0,75VA|AgSnO²