RM85-2311-25-5230 - Relpol
Relpol
RM85-2311-25-5230
651375
PCB Relays
PCB-5,0|1C/O|SC|16A/250VAC
230VAC|mono|480mW|AgNiAu
230VAC|mono|480mW|AgNiAu