RM85-2311-25-5230 - Relpol
Relpol
RM85-2311-25-5230
651375
Leiterplattenrelais
Print-5,0|1W|EK|16A/250VAC
230VAC|mono|480mW|AgNi
230VAC|mono|480mW|AgNi