RM85-2021-35-5230 - Relpol
Relpol
RM85-2021-35-5230
651384
PCB Relays
PCB-5,0|1NO|SC|16A/250VAC
230VAC|mono|480mW|AgNi
230VAC|mono|480mW|AgNi