RM85-2021-35-5230 - Relpol
Relpol
RM85-2021-35-5230
651384
Leiterplattenrelais
Print-5,0|1S|EK|16A/250VAC
230VAC|mono|480mW|AgNi
230VAC|mono|480mW|AgNi