Products > Relays > Relpol > PCB Relays > RM85-2021-25-S012
RM85-2021-25-S012 Relpol
RM85-2021-25-S012 - Relpol
Relpol
RM85-2021-25-S012
651208
PCB Relays
PCB-5,0|1NO|SC|10A/250VAC
12VDC|sens|300mW|AgNi|+105°