RM85-2021-25-S012 - Relpol
Relpol
RM85-2021-25-S012
651208
Leiterplattenrelais
Print-5,0|1S|EK|10A/250VAC
12VDC|sens|300mW|AgNi|+105°
12VDC|sens|300mW|AgNi|+105°