RM85-2011-35-5120 - Relpol
Relpol
RM85-2011-35-5120
604656
PCB Relays
PCB-5,0|1C/O|SC|16A/250VAC
120VAC|mono|480mW|AgNi
120VAC|mono|480mW|AgNi