RM85-2011-35-5120 - Relpol
Relpol
RM85-2011-35-5120
604656
Leiterplattenrelais
Print-5,0|1W|EK|16A/250VAC
120VAC|mono|480mW|AgNi
120VAC|mono|480mW|AgNi