RM84-3012-25-5115 - Relpol
Relpol
RM84-3012-25-5115
856577
PCB Relays
PCB-5,0|2C/O|SC|8A/250VAC
115VAC|mono|400mW|AgSnO²
115VAC|mono|400mW|AgSnO²