RM84-3012-25-5115 - Relpol
Relpol
RM84-3012-25-5115
856577
Leiterplattenrelais
Print-5,0|2W|EK|8A/250VAC
115VAC|mono|400mW|AgSnO²
115VAC|mono|400mW|AgSnO²