RM84-3012-25-1110 - Relpol
Relpol
RM84-3012-25-1110
600421
PCB Relays
PCB-5,0|2C/O|SC|8A/250VAC
110VDC|mono|400mW|AgSnO²
110VDC|mono|400mW|AgSnO²