RM84-3012-25-1110 - Relpol
Relpol
RM84-3012-25-1110
600421
Leiterplattenrelais
Print-5,0|2W|EK|8A/250VAC
110VDC|mono|400mW|AgSnO²
110VDC|mono|400mW|AgSnO²