RM84-2312-35-5220 - Relpol
Relpol
RM84-2312-35-5220
651257
PCB Relays
PCB-5,0|2C/O|SC|8A/250VAC
220VAC|mono|400mW|AgNiAu
220VAC|mono|400mW|AgNiAu